Tablalı Raf R-A 4 11

Geçmeli raf sistemi sayesinde raflar kolayca sökülüp takılabildiğinden masrafsız bir şekilde yer değişimleri yapılabilr. 90 Derece köşe yapısı, depolama kapisitesini en üst seviyeye çıkarır. Endüstriyel alanlar kadar her türlü iç mekanlar, dükkanlar, mağazalar ve ofisler için de uygundur. Galvaniz çelik malzeme, ürün dayanıklılığı ve korozyon koruması sağlar. Civatasız, geçmeli kolay ve hızlı montaj sağlamaktadır. Tüm ürün grupları yüksek teknolojik tasarımlar içerir. Zengin aksesuar çeşitleri bulunmaktadır.

Galvaniz çelik kullanımı sayesinde zaman içinde ürün yüzeyinde herhangi bir bozulma meydana gelmez. Birçok farklı ölçülerdeki modüler yapılara uygundur.  Mükemmel yük taşıma kapasitesine sahiptir. Zengin aksesuar çeşitleri bulunmaktadır.

Tamamlayıcı parçalar kullanılarak ekonomik bir şekilde depo alanları büyütülebilir. Depo raflarının tüm parçaları EN10204 standartlarına uygun yüksek dayanımlı galvaniz çelikten uluslararası standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Rafların mukavemetini arttıran çift taraflı bağlantı kirişleri kullanılmaktadır. Deliksiz kapalı galvaniz profiller depolama sisteminin dayanımını arttırmaktadır. Yüksek teknolojik tesislerdeki seri üretim sistemleri ile fiyat avantajı sağlamaktadır.